Skip to main content

Unfortunately we don't fully support your browser. If you have the option to, please upgrade to a newer version or use Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Google Chrome, or Safari 14 or newer. If you are unable to, and need support, please send us your feedback.

Elsevier
Publish with us

Онлайн-тренінги та семінари Elsevier для України

На допомогу викладачам та дослідникам на нашому україномовному порталі представлений календар майбутніх навчальних вебінарів і бібліотека раніше записаних відео українською мовою.

Про що ви хотіли б дізнатися сьогодні?

Виберіть нижче зі списку вебінарів українською або англійською мовою.

На наших живих та записаних вебінарах ми розкриваємо цілу низку тем, що охоплюють рішення Elsevier – від порад з пошуку в ScienceDirect до оцінки впливу досліджень на суспільство за допомогою Scopus і SciVal.

Безоплатний доступ для українських науковців, дослідників і студентів

Elsevier засуджує вторгнення Росії в Україну. Щоб підтримати українських науковців, дослідників і студентів у цей важкий час, Elsevier надає безоплатний доступ до своїх інструментів підтримки досліджень, наборів даних і освітніх рішень.

Майбутні вебінари

Register for the Ukrainian Researcher Publishing Workshop

Буде оголошено додатково

to be announced

Записані вебінари

Якщо ви хочете переглянути більше вебінарів англійською мовою, ми запрошуємо вас відвідати спеціальну сторінку вебінарів.

Познайомтесь з командою

Lyudmila Trotsenko

ЛТ

Marina Nazarovets

МНКСК

Марина Назаровець, к. соц. ком.

Read more about Марина Назаровець, к. соц. ком.