Медична підтримка України

Підтримка українських студентів-медиків та клініцистів

Elsevier Health надає безкоштовний доступ до своїх клінічних та освітніх рішень у цей період потреби

Безкоштовний доступ до ClinicalKey®, Complete Anatomy та Osmosis

Elsevier Health зробить безкоштовним доступом кілька своїх інструментів клінічної підтримки та медичних освітніх платформ для підтримки студентів-медиків, студентів-медсестер і медичних працівників по всій Україні.

Нижче ви знайдете короткий огляд кожного продукту та інструкції для доступу. Крім того, ви знайдете більше ресурсів, таких як навчальні відео та служби підтримки клієнтів.

ClinicalKey

ClinicalKey — це всебічний ресурс клінічних знань який підтримує медичних працівників та студентів, надаючи легкодоступну інформацію, засновану на доказах, для різних спеціальностей, що дозволяє їм нарощувати фундаментальні знання та покращувати клінічну практику. Вміст включає провідні повнотекстові довідники та журнали, синоптичний вміст, інформацію про ліки, відео, практичні рекомендації, клінічні калькулятори тощо.

Elsevier Health хоче надати вам безкоштовний доступ до ClinicalKey, щоб допомогти вам знайти важливу інформацію під час догляду за пацієнтами.


Complete Anatomy (Повна Aнатомія)

Complete Anatomy — це найдосконаліша в світі платформа 3D анатомії. Вона трансформує розуміння студентами анатомії, надає викладачам унікальні засоби навчання та співпраці, а також використовується клініцистами по всьому світу для навчання своїх пацієнтів і для оновлення їхнього власного розуміння складних анатомічних структур.

Ресурси

Почати

Щоб увімкнути доступ, виконайте наведені нижче дії.

 1. Завантажте (download) Complete Anatomy для свого пристрою тут: https://3d4medical.com/download
 2. Ви вже маєте обліковий запис Complete Anatomy? Відкрийте програму та увійдіть. Не маєте облікового запису Complete Anatomy? Завершіть процес реєстрації в програмі.
 3. Після входу перейдіть до Налаштування > Мій обліковий запис > введіть код активації: VCMSWO4SP1CH
 4. Ваша ліцензія на Complete Anatomy буде автоматично активована на період кризи

З будь-яких проблем зв’яжіться зі службою підтримки клієнтів


Osmosis

Osmosis — це освітня платформа для здоров’я, яка надає мільйонам сучасних і майбутніх лікарів і осіб які доглядають за пацієнтами найкращий досвід навчання. Будучи першовідкривачем технологій освіти в галузі охорони здоров’я, Osmosis виходить за рамки підручників і лекцій, пропонуючи освітній відеоконтент, який є простим, захоплюючим та інформативним. Osmosis має бібліотеку з понад 2000 відео, що охоплюють патологію, фізіологію, фармакологію та клінічну практику, з відповідними запитаннями, картками та примітками.

Elsevier хотів би надати вам безкоштовний доступ до Osmosis, щоб підтримати вас у вашій навчальній подорожі.

Зауважте, що безкоштовний доступ буде додано після входу через веб-браузер, а не через мобільний додаток. Після створення облікового запису учні можуть використовувати Osmosis як для платформи веб-сайту, так і для мобільного додатка.

Почати

Новий користувач - створити обліковий запис для доступу

 1. Натисніть тут,, щоб зареєструвати новий обліковий запис. Натисніть безкоштовну пробну версію та введіть свою інформацію.
 2. Після входу ви побачите підтвердження безкоштовного доступу до вашого облікового запису, яке ви також можете перевірити у своєму профілі.
 3. Щоб отримати докладніші інструкції, натисніть тут. Якщо у вас виникли проблеми зі створенням облікового запису, зверніться до служби підтримки за адресою support@osmosis.org.

Ви вже користуєтеся Osmosis?

 1. Натисніть тут, щоб увійти у свій існуючий обліковий запис.
 2. Після входу ви побачите підтвердження того, що ваш безкоштовний доступ додано до вашого облікового запису, який ви також можете перевірити у своєму профілі.
 3. Щоб отримати докладніші інструкції, натисніть тут. Якщо у вас виникли проблеми під час входу або якщо ви хочете скинути пароль, зв’яжіться зі службою підтримки за адресою

Ресурси

 • Osmosis 101: тут
 • Osmosis Починаючи з основ: тут
 • Які інструменти та ресурси входять до складу Osmosis Prime: тут
 • Потрібна допомога? Будь ласка, зв’яжіться зі службою підтримки Osmosis за адресою support@osmosis.org або натисніть синій значок чату в нижньому правому куті програми.