Ir para o conteúdo principal

Infelizmente, não oferecemos suporte total ao seu navegador. Se for possível, atualize para uma versão mais recente ou use o Mozilla Firefox, o Microsoft Edge, o Google Chrome ou o Safari 14 ou mais recente. Se não conseguir e precisar de suporte, envie seu feedback.

Gostaríamos de receber seu feedback sobre essa nova experiência.Diga-nos sua opiniãoabre em uma nova guia/janela

Elsevier
Publique conosco

Školení a webináře Elsevier pro ČR a SR

Abychom podpořili akademické a výzkumné pracovníky, nabízí náš český portál kalendář nadcházejících školení a  archiv videí na vyžádání, ze školení, která proběhla v češtině.”

Vítejte

Na našich webových seminářích, které probíhají živě i ze záznamu, se věnujeme celé řadě témat týkajících se jednotlivých řešení společnosti Elsevier, od tipů pro vyhledávání v ScienceDirect až po hodnocení dopadů výzkumu na společnost pomocí aplikací Scopus a SciVal.

Nadcházející webináře v češtině

Momentálně nejsou žádné nadcházející webináře, vraťte se prosím.

Nadcházející webové semináře v angličtině

Date: 28 May

Time: 10:00

Discover ScienceDirect Topicsabre em uma nova guia/janela

Familiarise yourself with new concepts and unfamiliar terms while reading scientific literature without leaving the text. Explore ScienceDirect Topics and find all the advantages of this tool. ScienceDirect Topics uses cutting-edge technology to help increase your understanding of the information you read. During the webinar, we will demonstrate the practical implications for scientists, students and academics.

Nahrané webináře

ScienceDirect: více než online knihovnaabre em uma nova guia/janela

Další webináře v angličtině najdete na stránce věnované webinářům na vyžádání

Anežka Baquero Forero

ABF