Skip to main content

Unfortunately we don't fully support your browser. If you have the option to, please upgrade to a newer version or use Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Google Chrome, or Safari 14 or newer. If you are unable to, and need support, please send us your feedback.

Elsevier
Publish with us

KI

Kirill Ivanov

Research Intelligence Müşteri Danışmanı

E-mail Kirill Ivanov

Kirill Ivanov, Elsevier'e Şubat 2021'de katılmıştır ve Research Intelligence MüşteriDanışmanı olarak şirketin Türkiye, Batı ve Orta Asya'daki akademik, kurumsal ve kamu müşterilerine veri çözümleri, stratejik danışmanlık ve personel eğitimi ile destek vermektedir.Kirill, Elsevier'e katılmadan önce RAEX International Group'ta Baş Analist olarak görev almıştır.

Bu görevinde veri toplama ve The Three University Missions dünya sıralamasının derlenmesini yönetmiştir.Ayrıca, analitik yazılımgeliştirme ve akademik danışmanlık projelerini denetlemiş, daha önce de yazılımyerelleştirmesi ve uluslararasıilişkileralanlarındaçeşitli görevlerde bulunmuştur.Kirill, HSE Üniversitesi (Moskova) Uygulamalıİstatistik ve Ağ Analizi ve Uluslaraası Hukuk (LL. M) Anabilim Dallarında Yüksek Lisans derecelerine ve Dilbilim alanında lisans diplomasına sahiptir.