Онлайн-тренінги та семінари Elsevier для України

Про що ви хотіли б дізнатися сьогодні?

Удосконалюйте свою дослідницьку роботу, бібліотечну роботу та отримуйте нові знання зі світу наукової інформації разом з нами!
Нижче ви можете знайти перелік майбутніх та записаних вебінарів українською мовою. Ми запрошуємо вас відвідати наш Online Training Hub для Центрально та Східної Європи, щоб переглянути інші вебінари англійською мовою.

Майбутні вебінари

Майбутні вебінари (прокрутіть вниз, щоб побачити записані раніше)

Літня академія ScienceDirect

Ми раді поділитися деталями ScienceDirect Summer Academy (Літньої академії Elsevier), у межах якої ми пропонуємо спеціальні освітні та розвивальні програми, доступні виключно установам України.

Примітка: Дата та час, які з’являються при реєстрації на вебінар у Zoom, відповідають даті та часу попереднього запису вебінару. Ці відео доступні у записі і їх можна переглянути у зручний для вас час.

How to publish an ebook: Tips from an Elsevier Content Acquisition expert - Пароль %yD65+xN
ScienceDirect Topic Pages – Перетворення вмісту на результат (попередньо записаний)
Стратегії написання успішних заявок на гранти (попередньо записаний)
Ефективне використання дослідницьких метрик та показників у грантових пропозиціях (попередньо записаний)

Записані вебінари

Здійснюйте відкриття поєднуючи можливості Scopus та ScienceDirectScopus, ScienceDirect
Ukraine, welcome to ScienceDirect
Although this webinar is in English and not Ukrainian, may we warmly invite you to join us to hear about the access to all eBooks for Ukraine on ScienceDirect, along with all open access journals. We'll introduce Elsevier team for Ukraine, content that is available in Ukraine, the ScienceDirect platform, and our support resources, such as our website and trainings schedule.
ScienceDirect, eBooks
Початок роботи з ScienceDirect 
Приєднуйтесь до нашого вебінару, щоб дізнатися, як розпочати роботу з ScienceDirect. Дізнайтеся більше про створення та налаштування свого облікового запису, а також про варіанти віддаленого доступу, які забезпечать вам комфортну роботу з будь-якої точки світу.
ScienceDirect
ScienceDirect: багатство знань
На цьому вебінарі ми продемонструємо, як ви можете знайти та отримати доступ до відповідного, значущого та цікавого наукового вмісту. Неважливо, шукаєте ви журнали, книги чи інші документи - у ScienceDirect все це легко доступно. Ми покажемо вам, як ефективно шукати літературу та як залишатися в курсі справ вашої галузі знань.
ScienceDirect
Розширте свої горизонти з ScienceDirect
Приєднуйтесь до нас на цьому вебінарі, щоб дізнатись, як знайти вміст з Відкритим доступом, як зробити тематичні сторінки найкращим інструментом для розширення та зміцнення ваших знань, а також як скористатись сервісом рекомендацій, щоб не пропустити провідних досліджень у вашій галузі.
ScienceDirect
Getting started with ScienceDirect
Join us at this webinar to learn how to get started with ScienceDirect. Learn more about setting up your account and preferences, as well as about remote access options to make sure you can work comfortably from any place in the world.
ScienceDirect
ScienceDirect: wealth of knowledge
At this webinar we will demonstrate how you can find and access relevant, meaningful and interesting scientific content. It doesn't matter if you are looking for journals, books or other documents - ScienceDirect has it all seamlessly accessible. We will show you how to search for literature efficiently and how to stay current and on top of your research field.
ScienceDirect
Broaden your horizons with ScienceDirect
Join us at this webinar to learn how to find Open Access content, how to make the best of Topic pages to broaden and strengthen your knowledge, as well as how to use the recommendation service to make sure you don't miss out on the cutting edge research in your field.
ScienceDirect
Не все те золото, що блищитьResearch publishing
Сяйте яскраво, наче діамантиResearch publishing
Профілі автора та установи у ScopusScopus
Перші кроки у ScopusScopus
Починаємо з пошуку літератури у ScopusScopus
Ваші колеги та Ви у ScopusScopus
Журнали: доброго не буває забагатоScopus
Знайомство зі ScopusScopus
Пошук інформації у ScopusScopus
Профіль автора у ScopusScopus
Бібліометричні інструменти ScopusScopus
Профіль автора у ScopusScopus
Знайомство зі ScopusScopus
Пошук інформації у Scopus 
Перші кроки у ScienceDirectScienceDirect
Читання - це навчанняScienceDirect
Цікавій Варварі на базарі носа відірвалиScienceDirect
ScienceDirect - можливості у відкритому доступіScienceDirect
Бібліографічний менеджер Mendeley в  роботі дослідникаMendeley