COVID-19 Update: We are currently shipping orders daily. However, due to transit disruptions in some geographies, deliveries may be delayed. To provide all customers with timely access to content, we are offering 50% off our Print & eBook bundle option. Terms & conditions.
Radiologia naczyniowa i interwencyjna. Seria Diagnostyka Obrazowa Przypadki Kliniczne - 1st Edition - ISBN: 9788376092218, 9788376095769

Radiologia naczyniowa i interwencyjna. Seria Diagnostyka Obrazowa Przypadki Kliniczne

1st Edition

Authors: Nael Saad
eBook ISBN: 9788376095769
Imprint: Elsevier Urban & Partner
Page Count: 300
Info/Buy

Secure Checkout

Personal information is secured with SSL technology.

Free Shipping

Free global shipping
No minimum order.

Description

Książki z tej serii przeznaczone są dla rezydentów, lekarzy przygotowujących się do egzaminu specjalizacyjnego i praktykujących radiologów. Każdy tytuł z serii podzielony jest na trzy rozdziały, różne pod względem trudności interpretacyjnej i/lub częstości występowania danego przypadku w praktyce klinicznej. Pierwszy rozdział nazwany ""Runda wstępna"" charakteryzuje się niewielką trudnością interpretacyjną i jest przeznaczony dla rezydentów specjalizujących się w radiologii. Kolejny rozdział - ""Krytyczne spojrzenie"" wymaga poszerzonej wiedzy i doświadczenia klinicznego. Trzeci rozdział nazywany ""Próba sił"" jest przeznaczony dla wykładowców i praktykujących radiologów, którzy zapewne z łatwością potrafią opisać przedstawione na zdjęciach patologie i przypisać im prawdopodobne rozpoznanie. Opisane przypadki zachęcają do dyskusji i pobudzają zdolność medycznego rozumowania.

Details

No. of pages:
300
Language:
Polish
Copyright:
© Elsevier Urban & Partner 2010
Imprint:
Elsevier Urban & Partner
eBook ISBN:
9788376095769

About the Author

Nael Saad