COVID-19 Update: We are currently shipping orders daily. However, due to transit disruptions in some geographies, deliveries may be delayed. To provide all customers with timely access to content, we are offering 50% off our Print & eBook bundle option. Terms & conditions.
Atlas technik znieczulenia regionalnego pod kontrolą ultrasonograficzną - 1st Edition - ISBN: 9788376097800

Atlas technik znieczulenia regionalnego pod kontrolą ultrasonograficzną

1st Edition

Authors: Andrew Gray
eBook ISBN: 9788376097800
Imprint: Elsevier Urban & Partner
Published Date: 10th June 2012
Page Count: 340
Info/Buy

Secure Checkout

Personal information is secured with SSL technology.

Free Shipping

Free global shipping
No minimum order.

Description

Atlas technik znieczulenia regionalnego pod kontrolą ultrasonograficzną należy do podręczników modelowych, wskazujących na postęp technologiczny, w tym wypadku rozwój utrasonograficznych technik obrazowania, wpływa na praktyczne możliwości doskonalenia technik znieczulenia regionalnego.

Autor książki jest uznanym od lat międzynarodowym autorytetem w dziedzinie klinicznego zastosowania ultrasonografii w blokadach nerwów obwodowych.

Atlas składa się z siedmiu części oraz dwóch aneksów - testów samokontroli. W każdym z rozdziałów poruszono wszystkie teoretyczne i praktyczne zasady identyfikacji struktur anatomicznych i przeprowadzania blokad obwodowych z użyciem USG.

Podstawy obrazowania i sposoby identyfikacji struktur anatomicznych stanowiąważny wstęp do szeroko i kompetentnie przedstawionych części praktycznego stosowania znieczulenia regionalnego pod kontrolą ultrasonograficzną: kończyny górnej, kończyny dolnej, nerwów tułowia, głowy oraz szyi. W każdym przypadku przedstawiona jest sugerowana przez autora technika wykonania zabiegu, często ze wskazaniem jej zalet i wad. Opisowi towarzyszy bogato ilustrowany i szczgółowo omówiony oryginalny materiał ultrasonograficzny.

Details

No. of pages:
340
Language:
Polish
Copyright:
© Elsevier Urban & Partner 2012
Published:
10th June 2012
Imprint:
Elsevier Urban & Partner
eBook ISBN:
9788376097800

About the Author

Andrew Gray

Affiliations and Expertise

Department of Anesthesia and Perioperative Care, UCSF School of Medicine San Francisco, CA